Kariéra

Projektant liniových staveb distribuční sítě elektrické energie (podzemních, vzdušných vedení, transformačních stanic)

Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace pro výstavbu distribuční sítě elektrické energie
  • tvorba projektové dokumentace pro výstavbu optických sítí
  • příprava podkladů pro veřejnoprávní a soukromoprávní projednání (územní rozhodnutí, územní souhlas, zřízení služebnosti)

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ , podmínkou obor elektro – silnoproud
  • schopnost pracovat v týmu, komunikativnost flexibilitu
  • ochotu vzdělávat se
  • znalost MS office nutná
  • znalost Bentley Map (Microstation) výhodou, nikoli však podmínkou
  • osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb. (případně umožníme přípravu na jeho získání a absolvování zkoušky)
  • výhodou, nikoli podmínkou, je autorizace v oboru technika prostředí staveb – specializace elektrotechnická zařízení – podpoříme vzdělávání pro získání autorizace a vytvoříme podmínky (včetně finančních) pro absolvování zkoušky
  • výhodou (nikoli však podmínkou) je praxe v projektování, zejména pak v oblasti elektro – silnoproud – liniové stavby
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci s příležitostí učit se nové věci a odborně se rozvíjet
  • možnost karierního růstu
  • zaškolení a podporu kolegů
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • možnost užívat telefon pro soukromé účely
  • dovolená nad rámec Zákoníku práce

Mzda:

motivující finanční ohodnocení – fixní mzda, nadtarif + výkonnostní bonusy

Místo výkonu práce:

Nymburk, Jablonec nad Nisou

možnost nástupu IHNED

pracovní poměr na dobu neurčitou

Životopis posílejte na adresu: info@az-elektrostav.cz

Elektromotnér pro externí montáže

Požadujeme:
minimálně vyučen v oboru elektro – silnoproud
ŘP B, případně C výhodou (ne podmínkou)

Mzdové podmínky při osobním pohovoru, zainteresovanost na vykonané práci, akordní úkolová mzda,
Příplatky za nocování na montáži, nadstandardní mzdové podmínky možnost zapracování a profesního růstu (na pozice mistra , případně i stavbyvedoucího)

Stavbyvedoucí pro výstavbu elektrických liniových vedení

Požadujeme:
minimálně ÚSO s maturitou v oboru elektro – silnoproud
ŘP B
Základní znalost práce na PC

Nabízíme:
zázemí stabilní etablované společnosti
nadstanbdardní platové podmínky
možnost vzdělávání
možnost zapracování a profesního růstu (např. získání oprávnění autorizovaného technika staveb)

Mzdové podmínky při osobním pohovoru, zainteresovanost na vykonané práci, nadstandardní mzdové podmínky